Форум КЗШ №37

Форум КЗШ №37

Вітаємо Вас на форумі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи?

Нова тема   Відповісти    Форум КЗШ №37 -> Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей у школі
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
natalie

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 05, 2016 9:50 am    Тема повідомлення: Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи? Відповісти цитуючи

Не потрібно, більшість дітей має слабкий стан здоров'я, тому вимагати обов'язково виконання всіх нормативів - абсурд. Фізкультура повинна розвивати загальну підготовленість і приносити радість дітям. Хай просто займаються задля задоволення.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Posipaka

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 05, 2016 9:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Радість дітям приносить цирк, а спорт-це важка праця і робота над собою, і тільки від щоденних занять спортом ми отримаємо здорову і сильну націю.
Догори
Posipaka

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 05, 2016 9:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спортивні нормативи, стимулюють учнів вдосконалюватися і досягати поставленої мети. Тим самим вони підвищують рівень свого здоров'я.
Догори
gubarOx

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 05, 2016 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Раніше все це було і було нормально, а зараз слабкі діти, це просто сміхота... Смеется
Догори
Olena

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 05, 2016 10:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спочатку нехай держава забезпечить матеріальну базу шкіл, повноцінне харчування, а потім перевіряє. Хіба всі люблять спорт? Думаю, що музиканти та художники - ні. а займатися фізичним розвитком можна і без нормативів.
Догори
TataS

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2016 10:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мої шкільні роки- були нормативи на уроках фізичної культури. Може не всім вони були під силу, але ця шкільна дисципліна завжди була улюбленою у всіх школярів. Акцентувати на цьому увагу і робити такий переполох, на мою думку, не варто Сильный Acute
Догори
natalie

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 09, 2016 7:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не кожна дитина спроможна виконати нормативи, Думаю, що перш ніж навантажувати дітей, треба врахувати їх стан здоровя і фізичні можливості. Безумовно, більшість дітей завжди любила й любитиме фізкультуру, це корисно й потрібно. Але змушувати складати нормативи не варто.
Догори
Maks_maks

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 29, 2016 2:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спортивні нормативи, стимулюють учнів вдосконалюватися і досягати поставленої мети. Тим самим вони підвищують рівень свого здоров'я.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум КЗШ №37 -> Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей у школі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі